Przed porodem stwierdziłam, że chciałabym kupić komplet do łóżeczka dla mojej córeczki, Helenki, która miała niedługo przyjść na świat. Udałam się więc do pobliskiego centrum handlowego. Niestety w galerii nic mi się nie podobało – jakość materiału, z którego była uszyta kołderka i poduszki mi się nie podobała.

Przypadkowo znalazłam sklep z pięknymi kompletami do łóżeczka

wyjątkowe komplety do łóżeczka dla niemowlątPo wyjściu z galerii postanowiłam udać się na krótki spacer. Przechodząc ulicą znajdująca się niedaleko centrum handlowego przypadkowo znalazłam naprawdę świetny sklep z artykułami dla dzieci. Były w nim ubrania ale też i różnego rodzaju akcesoria oraz tekstylia. Asortyment był naprawdę zróżnicowany pod każdym względem. W sklepie tym znalazłam naprawdę wyjątkowe komplety do łóżeczka dla niemowląt. Część z nich była ręcznie szyta, a ja lubię kupować takie produkty, które nie dosyć, że są ręcznie wykonywane, to ich autorzy są z Polski. Lubię wspierać polskie produkty i polskich artystów oraz rzemieślników. Wybrałam dwa komplety do łóżeczka dla mojej córki. Oba były niesamowicie miękkie i bez problemu na pierwszy rzut oka można było zobaczyć, że są one wykonane bardzo starannie i porządnie. Jeden komplet jest różowo-biały w groszki. Drugi komplet jest miętowy we wzór serduszek i gwiazdek. Oba komplety są po prostu prześliczne.

Choć kupiłam tylko tylko dwa komplety do łóżeczka dla Helenki to z pewnością pojawię się niedługo w tym sklepie. Teraz już kiedy urodziłam córkę, wiem już, że są one bardzo dobre dla niej i jej delikatnej skóry. Cieszę się, że podczas mojej pierwszej wizyty w tym sklepie kupiłam dwie kołderki i poduszkę, a nie tylko jedną. Chociaż mam inne komplety do łóżeczka to jak tylko mogę często piorę, te które kupiłam i je używam, bo są tak dobre.

Kategorie: Handel